![](/images/joomlart/article/675d28c04794e3c683f4419536c4c15f.jpg)
Τους στόχους που έχει θέσει για την επόμενη ημέρα του δήμου Καλαμάτας ανέλυσε στην εκπομπή «Αυτοδιοικητικές Εκλογές 2019» της τηλεόρασης Μεσόγειος ο υποψήφιος δήμαρχος Καλαμάτας Βασίλης Κοσμόπουλος.
![](/images/joomlart/article/ee842e3019fee30e4ca87cc93974d54b.jpg)
Ο ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΚΑΣ ΣΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΤΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ BEST
![](/images/joomlart/article/62fb5f1024529266c6e71c0c0c9ddb3c.jpg)
Τη δημιουργία αθλητικών χώρων στον δήμο Καλαμάτας που θα φιλοξενήσουν μεγάλες διοργανώσεις και θα βοηθήσουν στην ανάπτυξη του αθλητικού τουρισμού προτείνει ο Δημήτρης Μπάκας,
![](/images/joomlart/article/9267284e7733f4bec00d2e114d3f3ba1.jpg)
Στους στόχους που έχει θέσει τόσο τους προσωπικούς όσο και του συνδυασμού του «Καλαμάτα Μπροστά», ανέλυσε στην εκπομπή «Αυτοδικοικητικές Εκλογές 2019» της τηλεόρασης Μεσόγειος, ο υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος Παναγιώτης Παπαμικρούλης.